Jak można być takim debilem?

„Dzięki mózgowi myślimy, że myślimy.” (Ambrose Bierce) Jednym to wychodzi, a innym nie… Bywa. Idealny przykład obiegł niedawno Internet. Mowa tu oczywiście o Karolu z Kalisza, sobowtórze Popka z Gangu Albanii.

Jak można być takim debilem? Rozumiem chęć upodobnienia się do idola, bo sama przerabiałam grzywkę w stylu Hannah Montany. Ale włosy odrosną, a blizna na zawsze pozostanie blizną. Czymś nie do ukycia i czymś, co podobnie jak tatuaż, pozostanie z człowiekiem do końca życia.

Jak można być takim debilem? I dodać zdjęcia z rozwaloną połową twarzy na Facebooka. Ekshibicjonizm sięgnął zenitu już dawno, ale zazwyczaj zdjęcia ograniczają się do codziennej porcyjki pociech, kotków czy nóg. Nie chętnie, ale zrozumiem tą „modę”. Każdy chce się czymś pochwalić, normalna, ludzka cecha. Smutne tylko, że niektórzy muszą na siłę się popisać i zamiast wrzucenia selfie z browarkiem, wybierają urocze zdjęcia krwi na policzku.

Jak można być takim debilem? I w filmiku dla „hejterów” nie potrafić się obronić bez użycia
„kurw” co drugie słowo.
Ale w sumie ma ciut racji – nie mam takiej odwagi, żeby na wstępie przekreślić sobie życie jednym głupim, debilnym, idiotycznym i niedorzecznym wybrykiem.

W każdym razie, życzę powodzenia w szkole, miłości i karierze.

M.P.  • MEFJU DABYLJU

    Życzysz powodzenia w miłości, tak? Nie mów, że sama nie poleciałabyś od razu na takiego MACHO w ortalionie, z kołczanem prawilności i pięknie zrobioną blizną, stylizowaną na krula kruluf… Nikt Ci w to nie uwierzy kochaniutka!