Jak spełniać marzenia? 

Znam prostą metodę jak spełniać marzenia i zrealizować swój każdy pomysł.

Jak spełniać marzenia?

Wystarczy pomysł i plan – reszta pójdzie z górki.

jak spełniać marzenia

Lata licealne to ciągłe myślenie o swojej przyszłości. Odpowiedni profil, potem dobranie przedmiotów, które będzie się zdawać na maturze, aż w końcu podjęcie decyzji, która na dobrą sprawę wiąże na całe życie. Zawsze mnie to przerażało. Jeszcze w gimnazjum. Bo przecież podjęcie takiej decyzji jest trudne, mam rację?

Nigdy mi się nie podobało, że muszę wiedzieć takie rzeczy na już. Zazwyczaj takie decyzje są wymuszone, rzadko kiedy ludzie decydują się żeby pójść za głosem pasji.

Postanowiłam zrobić próbę.

Zacznę spełniać swoje marzenie w liceum, zobaczymy co z tego wyjdzie i czy uda mi się przerodzić pasję w sposób na życie.

Pomysłem było projektowanie ubrań.

Żeby urzeczywistnić swój cel i nadać mu realną formę musisz go rozpisać w czasie. Innej opcji nie ma, jak tego nie zrobisz – wszystko rozwlecze Ci się w czasie.

Jak zrobić idealny plan?

Weź kartkę i długopis, albo otwórz jakiś fajny program do robienia notatek. Na górze zapisz cel, a potem w losowej kolejności rzeczy które musisz zrobić, żeby się do niego zbliżyć. Popatrz na to przez chwilę i ułóż już w poprawnej kolejności.