Relacja z premiery kolekcji MDST 

Muszę przyznać, że czekałam na ten pokaz z jeszcze większą niecierpliwością (i stresem) niż na poprzednie. Może dlatego, że to kolejny duży krok do urzeczywistnienia mojego celu, który założyłam sobie dwa lata temu?

 

 

Zanim jeszcze przejdę do przedstawienia swoich dalszych pomysłów związanych z marką, pokażę zdjęcia z pokazu i zaostrzę Ci apetyt na pierwszego lookbooka MDST… Chciałabym podziękować wszystkim, którzy włączyli się w realizację pokazu: modelkom, fotografowi (jak zwykle autorem zdjęć z pokazu jest Marcel Król), osobom odpowiedzialnym za relacje w social mediach (zarówno na moich kontach, jak i na swoich), a przede wszystkim organizatorom – Młodzieżowej Radzie Miasta Gliwice.

 

Wracając na ziemię.

 

MDST to moja nowa marka, ale to wcale nie oznacza, że zapomniałam o klasycznej Modeste by Maja Puente. Za niedługo, bo już za miesiąc odbędzie się mój kolejny pokaz mody. A tam premiera kolekcji wiosna-lato 2017. Równocześnie mam jeszcze jedną wiadomość. Jesienią, trzy lata po założeniu bloga Modeste i w drugą rocznicę pierwszej kolekcji wystartuje mój butik online.