Z wybiegu na ulicę | 1

Właśnie masz przed sobą nową serię. W każdym wpisie będzie opisana droga jednej rzeczy. Od szkicu do gotowca, który idzie na pokaz… a potem do garderoby. Wiadomo, na pokazie jest wszystko zaaranżowane, a przeniesienie tego 1:1 do szafy jest trudne. Przecież ciężko w wysokich szpilkach biegać po ulicach. 

Materiał – projekt – kolor

Od dłuższego czasu chciałam użyć w swojej kolekcji materiału zamszopodobnego. W wiosenno-letniej nie wypaliło z prostego powodu, więc czekałam na kolejną. Tak na dobrą sprawę, pomysł pojawił się sam. Podczas oglądania prac Ozenfanta i reszty purystycznych twórców. Z dobraniem koloru przyszło łatwiej.

20160721_144957-01

Skoro całość miała być z (wizualnie) ciężkiego materiału, dużo trudniej przenosiło się ją z kartki na prawdziwą osobę. Stąd drobne zmiany – skrócenie topu, zmniejszenie falbanki na bluzce i wydłużenie dołu.

BeFunky Collage

Komplet – góra z dołem była propozycją na elegantsze wyjścia. Na co dzień, kiedy często konieczne jest dogonienie autobusu, bardziej użyteczne będzie połączenie oryginalnego crop topu z prostymi, klasycznymi spodniami z wysokim stanem. Nie byłabym sobą, jeśli nie dodałabym wyróżniających się akcesoriów. Złote trampki, złoto-brązowo-zielone bransoletki i lustrzane lenonki są wisienkami na torcie.

IMGP3364

IMGP3376

IMGP3379

Crop top – Modeste by Maja Puente aw16

Spodnie z wysokim stanem – Kappahl

Złote trampki – Lasocki

Biżuteria – by Dziubeka

Okulary – Accessorize

Lakier – Inglot nr 718

Szminka – The One Berry Blast 32237

Maja Puente  • Zuzanna

    Powiedz mi jakim cudem znalazłaś w Kappahlu spodnie ze zwężaną nogawką? :o

    • Model jeggings :)) kupione parę miesięcy temu